[1 - 1] why does school not teach us how to make
[1 - 3] cheap high protein meals because a
[3 - 6] Gatorade and a cany bar cost the same as
[6 - 8] these six meals here's how to make them
[8 - 10] so we've got chicken drumsticks seasoned
[10 - 12] and in the oven next we've got frozen
[12 - 14] vegetables for around $1 and lastly this
[14 - 17] bag of rice all the ingredients cost me
[17 - 22] $634 so now I ask what's your excuse